Acus Stage Series pódiový systém |ONE-ALL/BK

Acus Stage Series pódiový systém |ONE-ALL/BK

711,00€ 849,00€
ušetríte 138€
Bez DPH: 592,50€
Akcia platí do vypredania zásob
Výrobca: Acus
Model: ONE-ALL/BK
Dostupnosť: od 1 do 7 pracovných dní
Stojan na reprobox BS-090-BK ZADARMO
Pódiový systém ONE FOR ALL, 200W, 5 kanálov, reverb, čierna povrchová úprava

One For All je systém, ktorý je kompaktný, všestranný a umožňuje pripojiť rôzne hudobné nástroje (keyboard a digitálne piano) a kvalitný mikrofónový kanál.

Je to dokonalé riešenie, keď je potrebný vysokokvalitný systém s nízkou hmotnosťou v kompaktnom balení.

Má 3 vstupy (2 Mic/Line, 1 line Stereo), ktoré sú vybavené funkciou Peak LED, Gain Control, 3 Band EQ, FX Send a ovládaním hlasitosti.

Aux input má samostatné ovládanie hlasitosti a 2-pásmový ekvalizér.
K dispozícii sú 2 výstupy (Line a Record) a filter spätnej väzby. Má 8 digitálnych efektov a konektor na slúchadlá (s nezávislým ovládaním hlasitosti).

Kombinované funkcie tohto systému robia One For All skutočne jedinečným zvukovým riešením.

Špecifikácia:

Frekvenčná odozva: 40Hz - 20kHz
Maximálny výkon: 200W RMS
Formát systému: 2 way biamp
Výkon wooferu: 150W RMS
Výkon tweeteru: 50W RMS
Citlivosť 1W 1mt: 94dB
Crossover: electronic
Woofer veľkosť: 8"
Tweeter: compression tweeter
Box: 2 way bass reflex
Konštrukcia: preglejka
Hmotnosť: 13 kg
Rozmery: výška: 39 cm, šírka: 32 cm, hĺbka: 27,5 cm

Spoločnosť Acus Sound Engineering vyvinula radu ONE FOR STRINGS, aby zvýšila úroveň zvuku všetkých elektroakustických nástrojov (najmä elektroakustických gitár) bez zmeny prirodzeného tónu gitary alebo rezonancie.
Zosilňovače One For Strings sú navrhnuté v minimalistickom štýle s vlastnými reproduktormi, kabinetmy a vysoko spoľahlivými elektronickými komponentmi, ktoré dokážu zosilniť zvuk úplne prirodzene. One For Strings môžu byť tiež použité ako mini PA systém. Je všestranný a citlivý, s plným rozsahom funkcii špeciálne upravených na akustické nástroje.

Táto rada zosilňovačov, ktorá sa neustále vyvíja, pozostáva zo 4 zosilňovačov a rozšírenia (pre tých, ktorí jednoducho chcú zväčšiť zvukový rozsah komba bez zmeny akustického tónu). Každá jednotka sa odlišuje od iných v počet kanálov či napájania.

Uvádzame zoznam niektorých detailov a konštrukcie koncipovaných v talianskom závode Recanati:

Inovatívny a štýlový ovládací panel ponúka vlastné štylizované gombíky, mikrometrické a funkčné. Pri vyrovnávaní reguluje kombo zmeny úrovní frekvencie bez zmeny pôvodného tónu, dokonca aj v dolných a horných regisroch. Celý rad zosilňovačov ponúka na výber viac kanálov a reverb s exkluzívnymi procesormi. Tiež sú k dispozícii výstupy line outs, mic a auxiliary inputs.

Dizajnéri spoločnosti Acus v spolupráci so špičkovými inštrumentalistami vyvinuli bi-zosilnené výkonové časti v elektronických súčiastkach, ktoré dokážu vytvoriť vysokú šírka pásma a rýchlosť prenosu. V rámci predzosilňovačov sú výstupné stupne triedy A v strategických polohách schopné ponúknuť veľmi teplý tón typický pre štúdiové zosilňovače.

- Reproduktory sú vyrobené v Taliansku podľa špecifikácií spoločnosti Acus. Každý model má schopnosť citlivo reagovať na zmeny v dynamike.

- Kompaktný a ľahký speaker kabinet je ručne vyrobený z prírodného dreva so správnym pomerom výkonu. Model v prírodnej farbe dreva zdôrazňuje minimalistický dizajn a vzhľad produktov Acus. Je to vrstva z brezového dreva, na ktorej je ochranný polyesterový vrchný náter.

- Príslušenstvo - ako ochranná kovová mriežka a rukoväte na prenášanie sú jedinenčé špecifikácie s reálnou pozornosťou na detail a funkčnosť dizajnu.