Lisa

Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Prim Lisa struna na husle E-1 | PR-1221

Prim Lisa struna na husle E-1 | PR-1221

Husľová struna E-1, tvrdá, snímateľné guličkové zakončenie (ball end), nerezová oceľPrečo sú tieto struny také špeciálne?Kombináciou vysokej pevnosti materiálu s tými správnymi vlastnosťami vznikajú perfektné struny.Struny z nehrdzavejúcej ocele sú imúnne voči korózii spôsobenej vysokou vlhkosťou. To znamená, že struny môžu byť použité vo všetkých klímach všetkými hráčmi.Lisa E struna má teplý ale..
6,90€
Bez DPH: 5,75€

Prim Lisa struna na husle E-1 | PR-1211

Prim Lisa struna na husle E-1 | PR-1211

Husľová E-1, stredná tvrdosť, snímateľné guličkové zakončenie (ball end), nerezová oceľPrečo sú tieto struny také špeciálne?Kombináciou vysokej pevnosti materiálu s tými správnymi vlastnosťami vznikajú perfektné struny.Struny z nehrdzavejúcej ocele sú imúnne voči korózii spôsobenej vysokou vlhkosťou. To znamená, že struny môžu byť použité vo všetkých klímach všetkými hráčmi.Lisa E struna má teplý ..
6,90€
Bez DPH: 5,75€

Prim Lisa struna na husle E-1 | PR-1201

Prim Lisa struna na husle E-1 | PR-1201

Husľová struna E-1, mäkká, snímateľné guličkové zakončenie (ball end), nerezová oceľPrečo sú tieto struny také špeciálne?Kombináciou vysokej pevnosti materiálu s tými správnymi vlastnosťami vznikajú perfektné struny.Struny z nehrdzavejúcej ocele sú imúnne voči korózii spôsobenej vysokou vlhkosťou. To znamená, že struny môžu byť použité vo všetkých klímach všetkými hráčmi.Lisa E struna má teplý ale..
6,90€
Bez DPH: 5,75€