Superior

Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Jargar Superior struny na violu | JAL-SETSP-M

Jargar Superior struny na violu | JAL-SETSP-M

Violové struny - sada, stredná tvrdosťZVUKBohatá zmes sladkosti, tepla a jasu je v kombinácii s úžasnou hĺbkou a presnosťou.PROJEKCIAVďaka svojmu rozsahu majú struny schopnosť premietnuť zvuk aj do najodľahlejšieho konca koncertnej sály.DYNAMIKAOd Fortissima do Pianissima. Široký dynamický rozsah spolu s citlivosťou a tónovou jemnosťou vytvára z týchto strún veľmi obľúbenú voľbu aj pre tých najnár..
99,00€
Bez DPH: 82,50€

Jargar Superior struna na violu C-4 | JAL-CSP-M

Jargar Superior struna na violu C-4 | JAL-CSP-M

Violová struna C-4, stredne tvrdá, syntetické jadro, volfrám-strieborné vinutieZVUKBohatá zmes sladkosti, tepla a jasu je použitá v kombinácii s úžasnou hĺbkou a presnosťou.PROJEKCIAVďaka svojmu rozsahu majú struny schopnosť premietnuť zvuk aj do najodľahlejšieho konca koncertnej sály.DYNAMIKAOd Fortissima do Pianissima. Široký dynamický rozsah spolu s citlivosťou a tónovou jemnosťou vytvára z týc..
39,90€
Bez DPH: 33,25€

Jargar Superior struna na violu G-3 | JAL-GSP-M

Jargar Superior struna na violu G-3 | JAL-GSP-M

Violová struna G-3, stredne tvrdá, syntetické jadro, strieborné vinutieZVUKBohatá zmes sladkosti, tepla a jasu je použitá v kombinácii s úžasnou hĺbkou a presnosťou.PROJEKCIAVďaka svojmu rozsahu majú struny schopnosť premietnuť zvuk aj do najodľahlejšieho konca koncertnej sály.DYNAMIKAOd Fortissima do Pianissima. Široký dynamický rozsah spolu s citlivosťou a tónovou jemnosťou vytvára z týchto strú..
39,00€
Bez DPH: 32,50€

Jargar Superior struna na violu D-2 | JAL-DSP-M

Jargar Superior struna na violu D-2 | JAL-DSP-M

Violová struna D-2, stredne tvrdá, syntetické jadro, strieborné vinutieZVUKBohatá zmes sladkosti, tepla a jasu je použitá v kombinácii s úžasnou hĺbkou a presnosťou.PROJEKCIAVďaka svojmu rozsahu majú struny schopnosť premietnuť zvuk aj do najodľahlejšieho konca koncertnej sály.DYNAMIKAOd Fortissima do Pianissima. Široký dynamický rozsah spolu s citlivosťou a tónovou jemnosťou vytvára z týchto strú..
35,00€
Bez DPH: 29,17€

Jargar Superior struna na violu A-1 | JAL-ASP-M

Jargar Superior struna na violu A-1 | JAL-ASP-M

Violová struna A-1, stredne tvrdá, jadro z chrómovej ocele, chrómové vinutie, odnímateľné guličkové zakončenieZVUKBohatá zmes sladkosti, tepla a jasu je použitá v kombinácii s úžasnou hĺbkou a presnosťou.PROJEKCIAVďaka svojmu rozsahu majú struny schopnosť premietnuť zvuk aj do najodľahlejšieho konca koncertnej sály.DYNAMIKAOd Fortissima do Pianissima. Široký dynamický rozsah spolu s citlivosťou a ..
29,90€
Bez DPH: 24,92€