elektrické nástroje

Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Leonardo elektrické husle | EV-30-BN

Leonardo elektrické husle | EV-30-BN

Elektrické husle s moderným dizajnom, predzosilňovač, so sláčikom, púzdrom, slúchadlami a ramennou opierkouHusle Leonardo EV-30-BN sú elektrické husle so skvelým dizajnom. Sú výborné pre začiatočníkov a hudobníkov, ktorí chcú exerimentovať s elektrickými husľami popri akustických. Taktiež sú vynikajúcou voľbou pre tých, ktorý chcú študovať v tichosti so slúchadlami.Tento komplet je vybavený aktívn..
398,00€
Bez DPH: 331,67€
Realist elektro akustické husle 4-strunové | RLST-V4-PA

Realist elektro akustické husle 4-strunové | RLST-V4-PA

Elektro akustické husle, 4 strunové, pro model, kontrola hlasitosti a tónov, staro vyzerajúca povrchová úprava, vyrobené v EurópeNové zosilnené-akustické husle sú vyrobené v Európe z kvalitného karpatského smreka. Predstavujú rovnako bohatý tón, regulátor hlasitosti a Realist snímač zabudovaný v tele huslí. Realist husle sú husle budúcnosti. Mali by byť potešením a nie kompromisom.Naprieč dizajnom..
1 790,00€
Bez DPH: 1 491,67€
Realist elektro akustické husle 5-strunové | RLST-V5

Realist elektro akustické husle 5-strunové | RLST-V5

Elektro akustické husle, 5 strunové, kontrola hlasitosti, tieňovaná povrchová úprava, vyrobené v EurópeNové zosilnené-akustické husle sú vyrobené v Európe z kvalitného karpatského smreka. Predstavujú rovnako bohatý tón, regulátor hlasitosti a Realist snímač zabudovaný v tele huslí. Realist husle sú husle budúcnosti. Mali by byť potešením a nie kompromisom.Naprieč dizajnomVstupný konektor je star..
1 190,00€
Bez DPH: 991,67€