elektrické nástroje

Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Realist elektro akustické husle 4-strunové | RLST-V4-PA

Realist elektro akustické husle 4-strunové | RLST-V4-PA

Elektro-akustické husle, 4 strunové, pro model, kontrola hlasitosti a tónov, staro vyzerajúca povrchová úprava, vyrobené v EurópeNové zosilnené akustické husle sú vyrobené v Európe z kvalitného karpatského smreka. Vyznačujú sa bohatým tónom, regulátorom hlasitosti a Realist snímač zabudovaným v tele huslí.Realist husle sú husle budúcnosti. Mali by byť potešením a nie kompromisom.Naprieč dizajnomVs..
1 990,00€
Bez DPH: 1 658,33€

Realist elektro akustické husle 5-strunové | RLST-V5

Realist elektro akustické husle 5-strunové | RLST-V5

Elektro-akustické husle, 5 strunové, kontrola hlasitosti, tieňovaná povrchová úprava, vyrobené v EurópeNové zosilnené akustické husle sú vyrobené v Európe z kvalitného karpatského smreka. Vyznačujú sa bohatým tónom, regulátorom hlasitosti a Realist snímač zabudovaným v tele huslí.Realist husle sú husle budúcnosti. Mali by byť potešením a nie kompromisom.Naprieč dizajnomVstupný konektor je starostl..
1 490,00€
Bez DPH: 1 241,67€

Sale
Leonardo elektrické violončelo | EC-50-B

Leonardo elektrické violončelo | EC-50-B

Elektrické violončelo, Shadow aktívny element, s púzdrom, sláčikom a slúchadlamiModel EC-50-B od značky Leonardo je elektrické violončelo s moderným dizajnom. Má pevnú konštrukciu pričom sa na ňom hrá veľmi pohodlne a ľahko. Obsahuje prvok Shadow s aktívnym predzosilňovačom a nastaviteľnými ovládacími prvkami sopránov a basov. Tento model je vybavený slúchadlami, ktoré vám umožnia cvičiť v tichu k..
899,00€ 549,00€
Bez DPH: 457,50€
ušetríte 350€
Akcia platí do vypredania zásob
Sale
Leonardo elektrické husle | EV-30-BN

Leonardo elektrické husle | EV-30-BN

Elektrické husle s moderným dizajnom, predzosilňovačom, sláčikom, púzdrom, slúchadlami a ramennou opierkouHusle Leonardo EV-30-BN sú elektrické husle so skvelým dizajnom. Sú výborné pre začiatočníkov a hudobníkov, ktorí chcú experimentovať s elektrickými husľami popri akustických. Taktiež sú vynikajúcou voľbou pre tých, ktorý chcú študovať v tichosti so slúchadlami.Tento komplet je vybavený aktívn..
399,00€ 259,00€
Bez DPH: 215,83€
ušetríte 140€
Akcia platí do vypredania zásob