Gold Label

Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Augustine Gold Label E-6 struna | AUGLD-6

Augustine Gold Label E-6 struna | AUGLD-6

E-6 struna, pozlátené pnutie nylonu, nízke pnutieDánsky výrobca strunových nástrojov Albert Augustine sa presťahoval do USA v roku 1926, kde v spolupráci so slávnym hudobníkom Adrésom Segoviom vynašiel nylonové struny na klasickú gitaru. Použitím nylonu DuPont, Augustín zdokonalil navíjanie a leštenie basových strún a predstavil dokonalú alternatívu črevových strún, ktoré sa dovtedy používali.Odvt..
2,19€
Bez DPH: 1,83€

Augustine Gold Label D-4 struna | AUGLD-4

Augustine Gold Label D-4 struna | AUGLD-4

D-4 struna, pozlátené pnutie nylonu, nízke pnutieDánsky výrobca strunových nástrojov Albert Augustine sa presťahoval do USA v roku 1926, kde v spolupráci so slávnym hudobníkom Adrésom Segoviom vynašiel nylonové struny na klasickú gitaru. Použitím nylonu DuPont, Augustín zdokonalil navíjanie a leštenie basových strún a predstavil dokonalú alternatívu črevových strún, ktoré sa dovtedy používali.Odvt..
1,89€
Bez DPH: 1,58€

Augustine Gold Label A-5 struna | AUGLD-5

Augustine Gold Label A-5 struna | AUGLD-5

A-5 struna, pozlátené pnutie nylonu, nízke pnutieDánsky výrobca strunových nástrojov Albert Augustine sa presťahoval do USA v roku 1926, kde v spolupráci so slávnym hudobníkom Adrésom Segoviom vynašiel nylonové struny na klasickú gitaru. Použitím nylonu DuPont, Augustín zdokonalil navíjanie a leštenie basových strún a predstavil dokonalú alternatívu črevových strún, ktoré sa dovtedy používali.Odvt..
1,89€
Bez DPH: 1,58€