rezonátorové gitary

Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Royall rezofonická gitara WEST END | WE14/NI

Royall rezofonická gitara WEST END | WE14/NI

Rezonátorová gitara WEST END, bell mosadzné telo single cone, 14 pražcov, niklová povrchová úprava, vrátane kufraTáto kultová rezonátorová gitara nevyzerá len dobre, ale zaujme aj autentickým zvukom, ktorý by ste očakávali od špičkových gitár. Zvonivé mosadzné telo dodáva veľmi teplý, sladký no hlasný tón. Preto je gitara vhodná pre širokú škálu hudobných štýlov, nie len blues či hawai.14 pražcové..
1 109,00€
Bez DPH: 924,17€

Royall rezofonická gitara TAMPA | TMP12/NI

Royall rezofonická gitara TAMPA | TMP12/NI

Rezonátorová gitara TAMPA, bell mosadzné telo tricone, 12 pražcov, niklová povrchová úprava, vrátane kufraTricone model s umeleckým dizajnom má tri 6" rezonátorové kužely, ktoré vytvárajú bohatý, dlhotrvajúci tón. Zvuk je menej priamy a menej objemný v porovnaní so zvukom gitary s jedným kužeľom. Stratu tónu ale kompenzuje zložitosť tónu. Telo zo špeciálnej mosadze je upravené lešteným niklom a za..
1 109,00€
Bez DPH: 924,17€

Royall rezofonická gitara PONY BOY | PB12/ANI

Royall rezofonická gitara PONY BOY | PB12/ANI

Rezonátorová gitara PONY BOY, kovové telo single cone, 12 pražcov, antická povrchová úprava, vrátane kufra12 pražcové kovové telo rezonátorovej gitary je kultové na štýl blues bottleneck hráčov. Tón kovového tela je hlasný, priamy, jasný a odvážny. Ideálny pre tých, ktorí hľadajú summum v starom štýle rezonátora. Mahagónový krk so 46 mm nultým pražcom je pohodlný na hranie. Profesionálne nastaveni..
890,00€
Bez DPH: 741,67€

Royall rezofonická gitara HOBO | HB12/SB

Royall rezofonická gitara HOBO | HB12/SB

Rezonátorová gitara HOBO, drevené telo single cone, 12 pražcov, sunburst povrchová úprava, vrátane kufraDrevené telo 12 pražcovej rezonátorovej gitary znie odvážne a autenticky. Tmavý sunburst lak tento zvuk len zvýrazňuje. Hrateľnosť je rovnako ako u všetkých Royall gitár fantastická či už na vybrnkávanie alebo hranie so slidom. Všetky gitary sú profesionálne nastavené v dielni Royall gitatármi, ..
759,00€
Bez DPH: 632,50€

Royall rezofonická gitara DELTA | DLT12/DSB

Royall rezofonická gitara DELTA | DLT12/DSB

Rezonátorová gitara DELTA, drevené telo tricone, 12 pražcov, tmavá sunburst povrchová úprava, vrátane kufraTricone systém v drevenom tele vytvára komplexnosť v tóne z troch 6" kužeľov, kombinované s hrubým tónom dreva. Drevený, tmavý sunburst vzhľad podporuje tmavší zvuk. Hrateľnosť je ako vždy na mieste. Gitarári, ktorí vytvárali tieto nástroje na rezonátorových gitarách aj skutočne hrali. Ručne ..
749,00€
Bez DPH: 624,17€

Royall rezofonická gitara SPIDER | SPD14/DSB

Royall rezofonická gitara SPIDER | SPD14/DSB

Rezonátorová gitara SPIDER, drevené telo single cone, 14 pražcov, tmavá sunburst povrchová úprava, vrátane kufra14 pražcová rezonátorová gitara s hviezdicovým kužeľom je kultová ako všetky rezonátorové gitary v štýle biscuit. Konštrukcia spider kobylkového systému je zodpovedná za nosovejší zvuk, ktorý sa v kapele len tak nestratí. 14 pražcoví spoj krku umožňuje jednoduchý prístup do vyšších polôh..
559,00€
Bez DPH: 465,83€